Ведра Мебел

Контакт

Побарајте не или пополнете ја формата

Салон:071731554
Производство:070346712
Работно време
Пон-Пет: 8:00 - 20:00ч / Сабота 08-18ч

    Салон

    Салонот во Струмица нуди изложбен простор од над 1000м2, исполнет со широк асортиман на тапациран мебел, плочест мебел, трпезариски маси и столови

    ул.Климент Охридски 33
    2400 Струмица
    071731554