Ведра Мебел

Тапациран мебел
со врвен квалитет

Долгогодишен партнер на Вашиот дом

За нас

Почетоците на Ведра Мебел датираат од далечната 1987 година како мало претпријатие за тапацирање на мебел. Низ годините се пораснавме во компанија која е преопознатлива по квалитет и пристапни цени.
Денес сме присутни во цела Македонија преку нашите соработници и располагаме со изложбен салон во Струмица каде може да се најде широк асортиман на тапациран мебел од сопствено производство и голема понуда на плочест мебел.

Голем избор на штофови е
еко-кожа

Избери материјал со висок квалитет и лесно одржување

Често поставувани прашања

Доколку ви се допаѓа моделот може да не посетите на ул.Климент Охридски 33, Струмица, преку телефон 071 731 554 или преку порака на нашата ФБ страна

Да, нудиме бесплатна достава за испорака на нашите производи

Времето за испорака на производите е 1-2 недели, во зависност од обемот на работа што ја имаме во моментот

На сликата е прикажана мапата во кои градови вршиме достава, вршиме достава и во останатите градови кои не се обележани но во посебни случаеви пр. поголеми нарачки

Достава низ Македонија

ВРВЕН
КВАЛИТЕТ

Долгогодишното искуство не прави искусни во изработката на тапациран мебел

ПРИСТАПНИ
ЦЕНИ

Најприфатливи цени на пазарот

ПЛАЌАЊЕ ПРИ
ДОСТАВА

Нарачај сега и плати при достава

Контактирајте нѐ +389 71 731 554

Задоволни купувачи

News

1
аголни<br>гарнитури
1
clothing retailers
1
fashion retailers
1
brand name labels